V případě, že jste v seznamu volných pracovních míst nenalezli pozici, která by Vás zaujala, ale přesto máte zájem nás kontaktovat, můžete poslat Váš životopis prostřednictvím našeho formuláře.

JAK U NÁS PROBÍHÁ NÁBOR?

Výrobní pozice

V rámci výběrového řízení čekají uchazeče jednoduché fyzické testy, montáž ráfků dle pracovního postupu (cca 30 minut) a pohovor s personalistou.

Údržbářské pozice

V rámci prvního kola čekají uchazeče odborné testy zaměřené na technické znalosti (mechanika, hydraulika, pneumatika, elektro) a pohovor s personalistou (cca 30 min.).

Druhé kolo probíhá jako setkání s budoucím nadřízeným. Pohovor je zaměřený především na technické znalosti kandidáta (cca 30 min.).

Administrativní a technické pozice

Životopis, který nám zašlete, se dostane do rukou personalistů. Vhodné kandidáty pozveme na první kolo výběrového řízení.

První kolo výběrového řízení se skládá z online dotazníku (cca 10 min.), který uchazeč vyplňuje z domova před samotným pohovorem. Následuje pohovor s personalistou (cca 60 min.), včetně konverzace v anglickém jazyce. Podle typu obsazované pozice může být první kolo doplněno o test počítačových či odborných znalostí.

Druhé kolo probíhá jako setkání s budoucím nadřízeným. Pohovor je zaměřen především na praktické znalosti potřebné k pracovní pozici, ověření anglického jazyka a v případě potřeby můžete být požádáni o řešení modelové situace.