ODBORNÁ ÚDRŽBA ODDĚLENÍ FACILITY - SPRÁVA BUDOV

Jsme Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o., člen skupiny Toyota – největší automobilky světa. Před více než 50 lety Toyota zavedla výrobní systém založený na důmyslné organizaci práce, vysoké efektivitě a nekompromisní kvalitě. Díky tomu a neustálé snaze o zlepšování je Toyota jednou z nejhodnotnějších značek, inspirací pro ostatní výrobce a zároveň pojmem mezi zákazníky i odborníky z automobilového průmyslu.

CO BYSTE MĚLI ZNÁT, MÍT A UMĚT

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhláška 50/1978, min.§ 5 (možnost obnovení)
  • Základní znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B
  • Zkušenosti s elektrotechnikou (slaboproud i silnoproud) a s vysokým napětím jsou vítány

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Zajištění provozu technologií budov a výrobních objektů
  • Správa budov
  • Údržbářské práce na technologiích budov (vzduchotechnika, potrubní rozvody, klimatizace apod.)
  • Práce ve výškách
  • Spolupráce na neustálém zlepšování
  • Práce v nepřetržitém provozu (12hodinové denní a noční směny, krátký a dlouhý týden).

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Mzda od 40 085 Kč (možnost kariérního růstu)
  • 2 000 bodů v benefitech měsíčně (1 bod = 1 koruna) na bydlení, sport, kulturu, dovolenou, zážitky a mnoho dalších.
  • Roční firemní bonus ve výši min. 27 500 Kč
  • Nadstandardní dotované stravování (29 Kč oběd)
  • Rehabilitační centrum vč. fitness zóny
  • Peníze navíc k vaší svatbě, narození dítěte nebo životnímu či prac. jubileu
  • Pracovní oblečení a obuv zdarma s příspěvkem na praní každý měsíc

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová zóna Ovčáry 280, 280 02 Kolín - Ovčáry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

40085-41917 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o.